1

 

פולירון-רויאלטי-HRפולירון רואילטי HR  מ- 2144 ש"ח

 

1

 

מיטה זוגית במבצע  מיטה זוגית מעץ מלא  מ-880 ש"ח

 

1

 

מזרנים מומלצים פולירון פריים לטקס  מ- 2720 ש"ח

 

אל תקנו עד שבדקתם אצלנו – התחייבות למחיר הזול ביותר

 

מזרנים מומלצים – מזרון פולירון מומלץ ביותר בשבילך

קניית מזרון יכולה להיות דבר מתיש מאוד כמעט כמו ללמוד למבחן גדול. זה דורש בדיקה זהירה ומחקר ארוך עד שמגיעים למזרון העונה בדיוק על צרכיך. ישנם אנשים המבזבזים יותר מחודש או שניים בקריאת ביקורות, התלבטויות בין כמה סוגי מזרנים שונים ועל המוניטין של כל יצרן ויצרן.

אז תן לנו פעם אחת ולתמיד לענות על השאלה – איזה מזרון עדיף לקנות?

אם אתה מחפש מזרון יציב ונוח לטווח ארוך

אחד המזרנים המומלצים ביותר כמעט אצל כל היצרנים הוא הלטקס של פולירון. הלטקס מיועד לספק את הכמות הנכונה של נוחות ומתאים עצמו לאדם ששוכב עליו. זאת בזכות טכנולוגיה חדישה שפותחה בשנים האחרונות. בחירה זו נהדרת לתינוקות, נוער ומבוגרים כאחד. בנוסף סיבה נוספת להעדיף מזרון זה היא שהוא היפולרגני וידידותי לסביבה.

מזרוני הלטקס של פולירון נמנים בקבוצה של מזרנים מולצים מאוד למבוגרים, ספורטאים ולאלה שבאופן תמידי סובלים מבעיות גב.  חומר זה עוזר להקל על נקודות לחץ ומספק נוחות מירבית. הוא מעצב עצמו לאדם ששוכב עליו ומחלק את משקל הגוף בצורה מאוזנת על המזרון. תוכל להגיע לחנותינו ממגוון מזרנים במבצע מסוג לטקס.

אם המטרה היא לחסוך כסף

בראש ובראשונה צריך לכוון למזרון קפיצים. ישנם סוגים רבים של מזרנים איכותיים העונים למגוון רחב של אוכלוסיה. מזרנים מומלצים אלה בדרך כלל עולים פחות אבל עדיין תוכל למצוא מזרנים אמינים שישרדו לאורך זמן. למעשה, כמעט כל חברה מחזיקה במלאי גרסאות שונות של סוג זה.

בנוסף צריך לשקול ללכת על הסוגים עם כמה שפחות לפיטות. מה שאומר שתקבל את רמת הקפיציות ורמת הקושי המאוזנת שתתאים לצרכיך. אלה עם מאות הלפיטות בדרך כלל רכים מידיי, בנוסף הקפיצים והלפיטות דקים יותר ככה שעלולים לשקוע בקלות תוך זמן קצר. ככה שבתור מזרונים לילדים הם בהחלט יכולים להתאים.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

לסיכום- מזרנים מומלצים

אם אתה בוחר ללכת על מזרון פולירון מומלץ ששם דגש על נוחות אז הלטקס ישרת אותך היטב, אולם אם אתה חושב על המחיר והתקציב שלך מוגבל יחסית בהחלט אפשרי להסתפק במזרון קפיצים שבדרך כלל זול יותר מהלטקס ולא רע בכלל ביחס לרמת הנוחות שהוא מספק בנוסף כדאי לחסוך עלויות ולרכוש מיטה זוגית במבצע במחיר נוח שכן עיקר ההשקעה צריכה להיות על המזרן עצמו. הבעיה העיקרית עם סוג זה היא העמידות שלו לאורך זמן. חייבים לקחת את זה בחשבון במיוחד אם משקלו של האדם השוכב עליו כבד יחסית.

 מזרנים המוצעים למכירה בחנויות יכולים להיות יקרים יחסית לפעמים אך מצד שני תוכל להבטיח את איכות ונוחות המזרון ולקבל תמורה הולמת לכסף שלך. מומלץ מאוד לבקר בחנות המכירה "סליפ-דיפו" על מנת לנסות סוגים שונים של מזונים מומלצים אחרים שם תוכל להתנסות בעיקר עם מזרוני פולירון. בחנות תווכח לדעת שתחום המחירים משתנה מאוד, אבל קיים סיכוי טוב יותר לקבל מזרון איכותי בתקציב סביר בניגוד לקניית מזרון יקר יותר בחנויות ריהוט ביתי או מזרון זול יותר בחנויות און-ליין שם לא תיהיה בטוח את תהיה תמורה הולמת לכסף שהשקעת.